VIDOVO OBILJEŽILE SVOJIM VRIJEDNIM ZALAGANJEM I RADOM MALE PČELICE!

S obzirom da brojimo još vrlo malo dana do odlaska iz vrtića, opraštamo se od prijatelja, naših teta i svega lijepog što smo doživjeli u ovoj godini, uključili smo se u program obilježavanja dana našeg mjesta. U suradnji sa Markovim tatom uključili smo se u zanimljivu i nadasve vrlo poučnu radionicu, prilikom izložbe Udruženja obrtnika našeg kraja. Bilo je baš veselo, radno i zanimljivo! Pokazali smo koliko volimo svoju Pitomaču i izložili razglednicu osmišljenu i nacrtanu dječjom rukom “POZDRAV IZ PITOMAČE”, koja je s ponosom izložena na izložbi Likovnog kluba “Duga”, kao i na štandu Obiteljskog centra!!! Hvala svim roditeljima što su nas podržali i pratili u našim ambicijama, puse vam šalju i do nekog novog viđenja.

SRETNO SVIMA

no images were found