PROJEKTNI DAN U VRTIĆU

21.04.2018.u sklopu Dana planeta Zemlje i Festivala proljeća obilježili smo Projektni dan u sklopu programa Međunrodne Eko-škole. Pozvali smo roditelje i djecu starijih odgojnih skupina (Pčelice,Zvjezdice,Sovice)na sudjelovanje u radioniucama uređenja dvorišta i igrališta DV. Na radionicu se odazvalo 25 mama i tata ,a na pomoć malenih ručica vrtićaraca,svih odgojiteljica, i pomoćnog osoblja usješno smo ostvarili planirane zadatke. Svi,i oni spretni i manje spretni,pronašli su zadatak u kojem se mogu ostvariti i doprinjeti. Zahvaljujemo svakom roditelju ,djetetu,vanjskim suradnicima(komunalno,šumarija,Općina…), eko kumovima koji su nas pratili i podržali u našem cilju-dobivanju Zelene zastave i statusa Međunarodne Eko-škole.

“Ekolozi mi smo pravi
marljivi ko mali mravi
Otkrili smo važnu stvar
priroda je najbolji dar.”