Pčelice narasle u đake prvake

Prekrasno je vidjeti naše Pčelice da su narasle za đake prvake! Vrtićki smo upriličili završnu priredbu uz dramatizaciju roditelja i djece, te svečani domjenak u prostoru Centa za kulturu.Kao pravi osviješteni đaci, prezentirali smo se kroz izložbu višemjesečnog rada na projektu “Say hello to the world”. Želimo djeci puno uspjeha u školi. Neka i dalje ostanu ovako spontana i otvorena, razigrana i radoznala, željna znanja, radosna i vesela kao što su i do sada bila.

Roditeljima želimo zahvaliti na prekrasnoj suradnji kroz sve ove godine. Uz sve obaveze koje su imali, uvijek su našli vremena za sve naše roditeljske sastanke, radionice i radne akcije, prihvaćali naše prijedloge i podržali nas u svemu. Najviše od svega zahvaljujemo na povjerenju, podršci i poštovanju koje osjećamo. Zajedno smo, s vašom djecom, stvorili mnogo lijepih uspomena.  A vama dragi naši predškolci želimo sretno odrastanje, s nadom da smo mi, kao vaši odgojitelji, sudjelovali u izgradnji temeljnih moralnih vrijednosti i da ćete nastaviti živjeti kako ste živjeli u vrtiću. Hvala na svakom trenutku.

Vaše odgojiteljice Ivana i Kristina :)