Pčelice: Blagdanski ugođaj u našoj skupini…

Blagdanski ugođaj u našoj skupini bio je potpun. Izradili smo adventski kalendar sa 25 vrećica od kojih je svaka nosila ime jednog djeteta i dan bi započinjali otvaranjem vrećica po rednim brojevima.Tako smo odbrojavali dane do Božića. Posijali smo i pšenicu koju smo redovito zalijevali, a ona je uživala i rasla naočigled!

Izradili smo ukrase kojima smo okitili naš lijepi bor,našim dragim mamama i tatama izradili smo svijećnjake i čestitke…između svih aktivnosti vježbali smo za naš nastup (humanitarni koncert za SOS Dječje selo Hrvatska) koji će biti 28.12. u 18h pa vas i ovom prilikom pozivamo da dođete kako bi pljeskom nagradili naš trud! Blagoslovljen Božić te sretnu i uspješnu Novu 2017. godinu žele vam vaše Pčelice i njihove tete koje se raduju daljnjoj ugodnoj suradnji s vama!!!