Engleska Radionica 2 – napredni program

Činjenica je da strani, posebice engleski jezik možemo čuti svakodnevno kroz različite medije. Engleski jezik je obavezan predmet od prvog razreda osnovne škole i stoga učenje u predškolskoj dobi svakako je dobro za upoznavanje sa stranim jezikom.

Rano učenje stranog jezika također razvija komunikacijske kompetencije poput razumijevanja i izražavanja, kao i sposobnost rješavanja problema. Također će utjecati na djetetov spoznajni razvoj, razvoj koncentracije i vještine slušanja. Dijete se kroz strane jezike upoznaje s višejezičnim i multikulturnim svijetom te istovremeno uči o drugim kulturama, narodima i običajima.

No, nama je najbitnije je da djeca našu igraonicu doživljavaju kao zabavu kojoj se raduju, a ne kao obavezu na koju su primorani. Djeca su u učenje uključena kroz pokret, pjesmu i različite igre.

Voditeljica: Ivana Begović